-5%

Набір Чокер+Браслет з натурального каміння Агат, Яшма, Амазоніт, Бірюза, Лепідоліт, Кварц d-12-10-8-6мм
350 ₴
332,50 ₴
- В наявності
- Код: OMG-SH-2031
+380 (93) 193-88-73
Viber Telegram WhatsUppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У набір входять:
- Браслет на гумці з натурального каміння Агат, Яшма, Амазоніт, Бірюза, Лепідоліт, Кварц під Азурмалахіт d-12-10-8мм+- L-18см
- Намисто з натурального каміння Агат, Яшма, Амазоніт Бразильський, Бірюза, Лепідоліт, Кварц під Азурмалахіт, фурнітура колір сталь d-12-10-8-6мм+- L-54-58см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Комплект |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Кварц, Яшма, Амазоніт, Бірюза, Агат, Лепідоліт |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір max | 54 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332,50 ₴




