-5%

Чокер "Серце" натуральний камінь Ларимар, білий Нефрит + підвіска Онікс Серце d-3х10мм L-41-46см
360 ₴
342 ₴
- В наявності
- Код: OMG-SH-121
+380 (93) 193-88-73
Viber Telegram WhatsUppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чокер "Серце" натуральний камінь Ларимар, білий Нефрит + підвіска Онікс Серце d-3х10мм L-41-46см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 410 мм |
| Камені вставки | Нефрит, Ларимар, Онікс |
| Колір | Білий |
| Розмір max | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴








