-5%

Браслет на гумці натуральний блакитний Топаз та Турмалін кубик +гіп-ні вставки колір срібло d-4мм+- обхват 17см
420 ₴
399 ₴
- В наявності
- Код: OMG-SH-1340
+380 (93) 193-88-73
Viber Telegram WhatsUppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет на гумці натуральний блакитний Топаз та Турмалін кубик +гіп-ні вставки колір срібло d-4мм+- обхват 17см
Можливий індивідуальний підбір розмірів
Можливий індивідуальний підбір розмірів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 170 мм |
| Камені вставки | Топаз, Турмалін |
| Колір | Блакитний |
| Розмір max | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 4 мм |
| Форма каменю | Квадрат |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







