-10%

Комплект Браслет+Чокер натуральний Цитрин, Агат, Шпінель та Циркон, фур-ра гіп-ний сплав колір золото d-7-4мм+-
1 200 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: OMG-SH-1720
+380 (93) 193-88-73
Viber Telegram WhatsUppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У набір входять:
- Чокер натуральний Цитрин, Агат чорний, Шпінель та Циркон, фурнітура гіпоалергенний сплав колір золото d-7-4мм+- L-38-43см
- Браслет натуральний Цитрин, Агат чорний, Шпінель чорна, Циркон, фурнітура гіпоалергенний сплав колір золото d-7-4мм+- L-18-23см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Комплект |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Цитрин, Циркон, Агат, Шпінель |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір max | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴










