-10%

Намисто натуральний камінь Цитрин та Циркон фур-ра гіп-ний сплав колір золото d-12-2мм+- L-44-49см
1 300 ₴
1 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: OMG-SH-M-1150
+380 (93) 193-88-73
Viber Telegram WhatsUppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намисто натуральний камінь Цитрин та Циркон фур-ра гіп-ний сплав колір золото d-12-2мм+- L-44-49см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 440 мм |
| Камені вставки | Цитрин, Циркон |
| Колір | Жовтий |
| Розмір max | 490 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴







