-10%

Комплект Браслет та Підвіска натуральний Аметист, Цитрин, Циркон, фур-ра гіп-на колір золото d-10,5-3мм+-
1 800 ₴
1 620 ₴
- В наявності
- Код: OMG-SH-1668
+380 (93) 193-88-73
Viber Telegram WhatsUppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У набір входять:
- Браслет натуральний камінь Аметист, Цитрін, Циркон, з підвіскою фурнітура гіпоалергенний сплав колір золото d-10,5-3мм+- L-18-23см
- Підвіска на ланцюжку натуральний камінь Аметист, Цитрин, Циркон, фурнітура гіпоалергенний сплав колір золото d-10,5-3мм+- L-38,5-44см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид виробу | Комплект |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Аметист, Цитрин, Циркон |
| Колір | Жовтий |
| Розмір max | 440 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴







